Gizlilik Bildirimi

SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş., gizliliğinizi korumak konusunda kararlıdır. Bu gizlilik bildirimi, SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. site ve sitelerinin (“Site”) veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklar. Bu Siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

Bu bildirimde ve aksi belirtilmedikçe, Site üzerinde sağladığınız kişisel bilgiler izniniz olmaksızın SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. ve denetlediği yan kuruluşları ve bağlı kuruluşları dışında paylaşılmayacaktır. 

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması
Bu bilgileri, vipsped.com’ye kayıt olurken ya da SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. hizmetleri hakkında bilgi alma, yarışmalara katılma, e-posta haber bültenleri erişim sınırlaması olan özel site veya hizmetlere katılma, bir etkinlik veya eğitime kaydolma gibi talep ettiğiniz bir işlemi gerçekleştirmenize veya size hizmet sağlamak için sizinle iletişim kurmamıza izin veren, sizi kişi olarak tanıtan bilgilere (kişisel bilgiler) gerek duyduğumuz zaman sizden isteriz. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla ile ilgili bilgiler olabilir.

Site, ziyaretleriniz hakkında, Siteye erişmek için kullandığınız Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişme tarihi ve saatiniz, Sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve Sitenin yönetilmesi için kullanılır.

Site kullanımı, üyeleri, ürünleri ve ilgili teknolojiler hakkındaki bilgileri ve haberleri paylaşmak üzere SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. çalışanları, uzmanları ve sizinle eş düzey kullanıcılarla iletişime girme olanakları sağlar. SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş., e-posta adresinizin veya diğer kişisel bilgilerinizin başkaları tarafından toplanmasını, uygunsuz veya zararlı amaçlar için kullanılmasını önlemek için, gerçek e-posta adresinizi veya diğer kişisel bilgilerinizi, yorumlar veya diğer genel forumlarda açıklamamaya dikkat etmeniz konusunda sizi uyarır.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı
Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.

SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, Siteyi ve diğer ilgili SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak Sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya Siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir. SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. ile ilişkilerinizin dengeli sürmesini sağlamak için, SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. tarafından kullanılan bilgiler diğer SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. hizmetleri tarafından toplanan bilgilerle birleştirilebilir.

Kişisel bilgilerinizi, kritik güncelleştirmeleri ve bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında önemli bilgiler sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, izin vermeniz koşuluyla, size diğer SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiler gönderebilir ve/veya kendi ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi gönderebilmeleri için bu bilgileri diğer SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. ortaklarıyla paylaşabiliriz.

Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştiririz ve bu bilgileri daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanabiliriz. SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. sitesinin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için, sizden onay alarak site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirebiliriz.

Tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş., tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satış bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir.

SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş., kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. ya da Siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. ve Web sitesi ailemizin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. çalışanlarının veya aracılarının, SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. ürünü kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

Kişisel Bilgilerinize Erişim
Bu Sitede sağladığınız kişisel bilgiler ve bağlantı tercihlerinizi kendi sayfanızda inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Kişisel bilgileriniz görüntülenmeden önce, kullanıcı adı ve parolanızı girmeniz istenir.

 
SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. üzerinde sunulan kimi hizmetler Profil Merkezi'nden erişilemeyen bilgiler toplayabilir. Ancak, bu türden durumlarda kişisel bilgilerinize, bu bildirimin sonunda açıklanan şekilde SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş. ile bağlantı kurarak veya söz konusu hizmet tarafından açıklanan başka yollarla erişebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
SCE ULUSLARARASI DIŞ TİCARET A.Ş., kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve yordamları kullanırız. Örneğin, sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler
Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz. Hizmeti kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.